🍉🍉 DLA KAŻDEJ WATERMELOONKI 🍉🍉

FITTING ONLINE I DOSTAWA GRATIS

Wersje językowe
O NAS

emerytowana pływaczka synchroniczna

I chcę, żeby było im i Tobie wygodnie podczas uprawiania sportów wodnych, podczas rozgrzewek czy nawet zwyczajnego spacerowania po plaży!

Ale zacznijmy od początku.

ikona watermeloons

Mam na imię Dąbrówka. Od dziecka woda jest moją pasją. Mój tata – nauczyciel pływania, instruktor windsurfingu, pasjonat nurkowania, skutecznie sprawił, że w moich żyłach zaczęła płynąć niebieska krew <3

Jestem emerytowaną pływaczką synchroniczną, uwielbiam wszystko, co związane z wodą – pływam, nurkuję, dryfuję, od kilku sezonów nawet morsuję! To właśnie miłość do wody sprawiła, że urodził się we mnie pomysł na tę markę. No bo wiecie, pasja do sportów wodnych cały czas we mnie płynęła, ale sylwetka już nie przypominała tej sportowej, na którą pasował każdy strój. Chociaż nawet jako sportowiec miałam zawsze problem z większym biustem. Wciskałam go wtedy w strój, który pasował na resztę ciała i myślałam, że "tak po prostu musi być".

Na szczęście już nie musi!

Bo z kolei moja mama nauczyła mnie zaradności, przedsiębiorczości i sięgania po swoje marzenia <3

(A siostra dała mi pierwsze pieniądze, które mogłam zainwestować w ten biznes - dzięki sis <3 ) 

To pozwoliło mi stworzyć niezwykłą markę, która nie wyklucza, która jest dla każdej kobiety i każdej kobiecie pomaga czuć się komfortowo oraz pięknie uprawiając sporty wodne.

Nie byłoby watermeloonsów również bez Alicji - naszej konstruktorki i krawcowej, która totalnie poczuła tę markę i stworzyła innowacyjny system konstrukcyjny, dokładnie według mojej szalonej wizji!

Mam nadzieję, że watermeloons pozwoli poczuć frajdę z zanurzenia się w wodnej przygodzie wszystkim kobietom, również tym, które zawsze chciały ale ograniczały ich dostępne stroje kąpielowe i nie czuły się w nich dobrze, przez co rezygnowały ze wskakiwania do wody.

Watermeloonsy tworzę lokalnie. Mamy małą pracownię w Poznaniu, w której powstają piękne stroje dla wszystkich watermeloonek. Współpracujemy z polskimi i europejskimi producentami, dostawcami oraz podwykonawcami.

Głęboko wierzę, że chociaż dopiero zaczynamy i to nasz pierwszy skok na głęboką wodę biznesu odzieżowego, to już niedługo zalejemy tę branżę gigantyczną falą czerpania radości z wody w każdym rozmiarze!

Będzie o nas głośno – o niezwykłych watermeloonkach, które w wyjątkowym stylu podbijają kolejne nieznane wody!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl